Про підприємство

Приватне підприємство «Спецкомплект» - виробник і постачальник висококласного робочого одягу, який відповідає стандартам якості України.
У 2002 році в місті Ромни відкрилася нова фабрика з пошиття спецодягу - приватне підприємство «Спецкомплект», яке створило конкуренцію для вже працюючих підприємств України.

      В даний час ПП «Спецкомплект» - одне із провідних підприємств даної галузі в Україні.
Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для працівників силових структур, сільського господарства, різних галузей промисловості (залізничників, нафтовидобувної промисловості, медичних працівників, харчової, лісової, переробної промисловості та багатьох інших) високої якості і за конкурентноспроможними цінами.
      Постійно на складі підприємства в повному асортименті є: робочі костюми, халати, комбінезони, утеплений і камуфльований одяг, одяг для працівників харчової і медичної промисловості, форма для працівників охорони і силових структур, і багато іншого.
Колекції фірмових моделей спецодягу випускаються з якісних тканин високої міцності, стійких до стирання і розриву, з високими гігієнічними якостями.
      Крім цього, наше підприємство пропонує розробку корпоративного стилю спецодягу з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта.

      Підприємство оснащене сучасним обладнанням: «Brother», «Typikal», «Minerva», «Textima», «Juki», обладнанням для нанесення і вишивання логотипів.
Девіз підприємства - «Професіонали для професіоналів!».
Вибравши нас, як ділового партнера, замовники завжди отримують:
- комплексне забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту;
- широкий модельний ряд з натуральних тканин із спеціальним просоченням і без просочення;
- доступні ціни та знижки постійним клієнтам;
- консультації кваліфікованих фахівців;
- доставка продукції власним транспортом.
      Якісний літній і зимовий спецодяг забезпечує працівникам комфорт і безпечні умови праці. Велика увага приділяється питанню якості виробленої продукції. Весь спецодяг відповідає європейським стандартам якості, що підтверджується відповідними документами.
      Основою успіху підприємства є його колектив: кваліфіковані швачки, сучасна лабораторія, в якій працюють висококваліфіковані конструктори і технологи, працівники збуту і постачання, маркетологи та ін. Наша мета - безпека, комфорт і бездоганний зовнішній вигляд Ваших працівників. 

Рекомендовані товари

Зворотній зв'язок

Контакти

  •   вул. Маяковського, 49А, Ромни, Сумська область, Україна, 42009
  •   05448 7-10-34
  •   067 540-1969
  •   spezkompl@spec-k.com.ua
  •  Пн-Пт: 8:00 - 17:00
©2020 ПП Спецкомплект

Please publish modules in offcanvas position.