Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «Спецкомплект» - виробник і постачальник висококласної робочого одягу, яка відповідає стандартам якості України.
У 2002 році в місті Ромни відкрилася нова фабрика з пошиття спецодягу - приватне підприємство «Спецкомплект», яке створило конкуренцію для вже працюючих підприємств.

      В даний час ПП «Спецкомплект» - лідер даної відросли промисловості в Україні.
Ми пропонуємо широкий асортимент продукції для працівників силових структур, сільського господарства, різних галузей промисловості (залізничників, нафтовидобувної промисловості, медичних працівників, харчової, лісової, переробної промисловості та багатьох інших) високої якості і за конкурентноспроможними цінами.
      Постійно на складі підприємства в повному асортименті є: робочі костюми, халати, комбінезони, утеплена і камуфльований одяг, одяг для працівників харчової і медичної відросли промисловості, форма для працівників охорони і силових структур, і багато іншого.
Колекції фірмових моделей спецодягу випускаються з якісних тканин високої міцності, стійких до стирання і розриву, з високими гігієнічними якостями.
      Крім цього, наше підприємство пропонує розробку корпоративного стилю спецодягу з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта.

      Підприємство оснащене сучасним обладнанням: «Brother», «Typikal», «Minerva», «Textima», «Juki», обладнанням для нанесення і вишивання логотипів.
Девіз підприємства - «Якісний спецодяг за доступними цінами!».
Вибравши нас, як ділового партнера, замовники завжди отримують:
- комплексне забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту;
- широкий модельний ряд з натуральних тканин із спеціальним просоченням і без неї;
- доступні ціни та знижки постійним клієнтам;
- консультації кваліфікованих фахівців;
- доставка продукції.
      Якісна річна і зимовий спецодяг забезпечує працівникам комфорт і безпечні умови праці. Важлива увага приділяється питанню якості виробленої продукції. Вся спецодяг відповідає Українським державним стандартам якості, що підтверджується сертифікатами якості, деклараціями про якість продукції.
      Основою успіху підприємства є його колектив: кваліфіковані швачки, сучасна лабораторія, в якій працюють висококваліфіковані конструктора і технологи, працівники збуту і постачання, маркетологи та інші допоміжні служби. Всі вони працюють на кінцевий результат. Безпека, комфорт і бездоганний зовнішній вигляд працівників одна з важливих умов сучасного виробництва, і наше завдання забезпечити замовника всім необхідним для організації охорони праці на підприємствах.

Рекомендовані товари

Зворотній зв'язок

Контакти

  •   вул. Маяковського, 49А, Ромни, Сумська область, Україна, 42009
  •   05448 7-10-34
  •   067 540-1969
  •   spezkompl@spec-k.com.ua
  •  Пн-Пт: 8:00 - 17:00
©2020 ПП Спецкомплект

Please publish modules in offcanvas position.